Home Новини Винесено на широке обговорення проект Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні

Винесено на широке обговорення проект Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні

1
0

26 липня за дорученням Прем’єр-міністра України від 18 липня 2012 р. № 1/03-1-386 на розширеному засіданні науково-технічної ради Національної програми інформатизації було розглянуто проект Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні.

Відкриваючи засідання Голова Держінформнауки, керівник Національної програми інформатизації Володимир Семиноженко відзначив, що на сьогодні Україна залишається єдиною серед країн, що підписали підсумкові документи Всесвітнього саміту з розвитку інформаційного суспільства, в якої досі немає прийнятої національної стратегії з розвитку інформаційного суспільства.

«Інформаційне суспільство не є питанням віддаленого майбутнього, це нова реальність, в яку увійшов світ. І Україна не є виключенням. В цій реальності, з усіма її можливостями і викликами, треба орієнтуватися і бути ефективними. Тому Україні необхідно виробити власний інструментарій управління і розвитку в усіх сферах суспільно-політичного життя і економіки. Важливо пам’ятати, що потенціал вітчизняної ІКТ-індустрії дозволяє нам бути не лише споживачем нових інформаційних продуктів, а їхнім розробником і постачальником. Саме тому наша сьогоднішня робота матиме важливе значення для країни», – наголосив Володимир Семиноженко.

Проект Стратегії, що було винесено на широке обговорення, розроблений робочою групою за участю провідних вчених, експертів, представників органів влади, місцевого самоврядування, профільних громадських об’єднань, провідних ВНЗ, ЗМІ. До робочої групи, зокрема, увійшли: Архипська О.І., Гриб В.В., Гуляєв К.Д., Довгий С.О., Дробик О.В., Жиляєв І.Б., Згуровський М.З., Клепець Е.Л., Кривонос Ю.Г., Окнов В.А., Олійник Т.І., Пєтухов І.М., Плескач В.Л., Попова Т.В., Семенченко А.І., Сергієнко І.В., Черняк О.І., Морозов А.О.

За підсумками засідання, а також обробки пропозицій та зауважень до тексту Стратегії, які прийматимуться Держінформнауки за адресою aoi@dknii.gov.ua до 30 липня 2012 року, буде підготовлений консолідований проект для внесення на розгдяд Кабінету Міністрів.

Джерело : Урядовий портал

zp8497586rq
Previous articleГромадські організації об’єднуються для спільного контролю за міліцією
Next articleУкраїна співпрацюватиме з ООН щодо впровадження електронного урядування та електронної демократії
internal_server_error <![CDATA[WordPress &rsaquo; Помилка]]> 500