Home Робочі групи З питань інформаційної політики і громадянської освіти Відбулося засідання робочої групи з питань інформаційної політики та громадянської освіти

Відбулося засідання робочої групи з питань інформаційної політики та громадянської освіти

6
0

29 травня 2012 року відбулося перше засідання робочої групи з питань інформаційної політики та громадянської освіти Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

Керівник робочої групи з питань інформаційної політики та громадянської освіти, Прес-секретар Президента України Дарія Чепак висловила сподівання, що робоча група стане дієвим майданчиком для обговорення та вирішення актуальних питань. «Нам важливо виробити дорожню карту роботи для того, щоб наш майданчик запрацював і став ефективним», – сказала Дарія Чепак.

Під час засідання було обговорено та погоджено організаційні питання роботи групи, орієнтовний план її діяльності, строки надання пропозицій для його виконання, а також відповідальних виконавців плану.

Одним із головних питань, яке детально обговорили учасники засідання, стала розробка методичних матеріалів щодо запровадження в загальноосвітніх і вищих навчальних закладах навчальних курсів із питань розвитку громадянського суспільства в Україні.

Члени робочої групи також обговорили заходи щодо правової освіти громадян, зокрема з метою популяризації серед населення участі в діяльності інститутів громадянського суспільства.

Також на засіданні було обговорено забезпечення взаємодії з інститутами громадянського суспільства в питаннях поширення в суспільстві ідеї нетерпимості до проявів корупції.

Джерело: http://president.gov.ua/news/24348.html