Home Новини Україна співпрацюватиме з ООН щодо впровадження електронного урядування та електронної демократії

Україна співпрацюватиме з ООН щодо впровадження електронного урядування та електронної демократії

12
0

Представники Програми Розвитку ООН, які днями відвідали Україну, високо оцінили початок впровадження нами міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд», – про це сказала заступник генерального директора ДП «Держінформресурс» Олеся Архипська.

Нагадаємо, що Україна приєдналася до Ініціативи у вересні минулого року. На даний момент вже ухвалені План дій та План заходів (Імплементаційний план) щодо її реалізації. Мета ініціативи – сприяти підвищенню рівня відкритості та прозорості органів влади, залученню інститутів громадянського суспільства до формування державної політики та впровадженню високих стандартів чесності в державному управлінні.

За словами Олесі Архипської, представники ПРООН готові співпрацювати з українською стороною в частині впровадження технологій електронного урядування та електронної демократії. Зокрема, їх зацікавили пропозиції Національного центру електронного урядування зі створення інтерактивної системи взаємодії з громадянами «Ми розвиваємо електронне урядування». Ця система допоможе активніше залучати громадян до формування і реалізації державної політики й вести постійний відкритий діалог між владою та громадянським суспільством. Крім того, увагу представників ПРООН привернув портал «Менеджмент знань з електронного урядування», який наразі знаходиться на стадії розробки.

Зазначимо, що ПРООН поки що співпрацює лише з чотирма країнами-учасницями Ініціативи – Україною, Молдовою, Бразилією та Кенією.

Джерело : Урядовий портал

zp8497586rq
Previous articleВинесено на широке обговорення проект Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні
Next articleСтворено Раду голів громадських рад при органах виконавчої влади
internal_server_error <![CDATA[WordPress &rsaquo; Помилка]]> 500