Home Новини У жовтні в Україні буде проведено європейський тиждень місцевої демократії

У жовтні в Україні буде проведено європейський тиждень місцевої демократії

tyzh-evropЗ 14 по 20 жовтня 2013 року в країнах-членах Ради Європи відзначатиметься Європейський тиждень місцевої демократії (далі – Європейський тиждень). Проведення Європейського тижня в Україні відповідно до міжнародно-правових зобов’язань нашої держави визначено Указом Президента України «Про Європейський тиждень місцевої демократії» №922/2007 від 27 вересня 2007 року.

Головними подіями Європейського тижня мають стати заходи, спрямовані на ознайомлення різних верств населення, особливо молоді, із завданнями та принципами функціонування європейських стандартів системи місцевого самоврядування, правами і можливостями громадян на участь у цьому процесі. Європейський тиждень у 2013 році присвячений темі «Активне громадянство: голосувати, ділитись, брати участь». Детальніше ознайомитись з цим заходом можна на сайті Ради Європи за адресою: http://www.coe.int/demoweek.