Home Новини У рамках реалізації регіональної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Луганській...

У рамках реалізації регіональної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Луганській області оголошено набір до «Обласної школи громадського активіста»

16
0

школа громадського активістаУ рамках реалізації регіональної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Луганській області на 2013 – 2015 роки «Діалог заради реформ: прозора влада та активна громада» оголошується набір до «Обласної школи громадського активіста».

«Ідея такої школи – це результат пошуку нових форматів взаємодії влади і громадськості, передбачений затвердженою Президентом України Віктором Януковичем Стратегією розвитку громадянського суспільства», – зазначила начальник управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Марія Борзенко. За її словами, для формування в Україні сильного громадянського суспільства відповідним навикам роботи та інструментам взаємодії мають навчатися не тільки представники влади, а й громадських організацій.

Під час роботи школи заплановано навчання лідерів інститутів громадянського суспільства з питань доступу до публічної інформації, соціального замовлення, доступу до публічної інформації, надання організаційної та методичної допомоги у процесі реалізації громадських ініціатив. Крім того, школа є майданчиком для обміну досвідом між громадськими організаціями.

Також відповідно до заходів Програми облдержадміністрацією передбачено проведення семінарів-тренінгів з питань сприяння розвитку громадянського суспільства. Зокрема, щодо проведення консультацій з громадськістю, сприяння проведенню громадської експертизи, створення та налагодження роботи громадських рад, доступу до публічної інформації, соціального замовлення, проведення конкурсів проектів для фінансової підтримки ІГС, а також комунікативних навичок для працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, працівників райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення, відповідальних за напрям «робота з громадськістю».

Заходи в рамках Школи відбудуться у вересні-жовтні поточного року.

Організатори закликають досвідчені громадські організації долучитися до роботи «Обласної школи громадського активіста» у якості експертів або спікерів. Пропозиції громадськості щодо тем, спікерів та інших аспектів роботи «Обласної школи громадського активіста» приймаються до 20 серпня 2013 року

Координати організаторів та форма надання пропозицій знаходяться за посиланням.

http://www.loga.gov.ua/oda/about/depart/uvp/news/2013/08/01/news_53963.html

Previous articleЯк знищити доброчинність в Україні
Next articleУряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України №1049