Home Новини Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича розглянули на Форумі громадських рад Луганської...

Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича розглянули на Форумі громадських рад Луганської області «Діалог заради реформ»

21
0

10 травня в Луганській облдержадміністрації відбувся Форум громадських рад Луганської області «Діалог заради реформ» за темою: «Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича». У Форумі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Едуард Лозовський, заступник голови облради Юрій Хунов, члени громадської ради при обласній держадміністрації, близько 300 представників інститутів громадянського суспільства області, заступники міських голів та голів райдержадміністрацій, а також спеціалісти, відповідальні за взаємодію з громадськістю.

Під час заходу було розглянуто суть, цілі та перспективи впроваджуваних ініціатив Глави держави, а також повідомлено про перші успіхи в процесі їх реалізації на Луганщині. Усім присутнім були надані тематичні інформаційно-роз’яснювальні матеріали, у яких викладено основні напрямки, етапи та строки реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

Також під час Форуму відбулася презентація Інтернет-порталу «Діалог заради реформ: впровадження соціально-економічних реформ на Луганщині». Він почав свою роботу 7 травня поточного року. Портал функціонує у двох основних напрямках: як інформаційна база даних про соціально-економічні реформи та їх впровадження в Луганській області, а також як комунікаційний «майданчик» для обговорення реформ.

Кожен користувач порталу має доступ до унікальної бази даних про реформи, може залишати свої пропозиції та зауваження, а також отримувати оперативну інформацію про хід реалізації реформ.

Зазначено, що Інтернет-портал забезпечить розвиток нового формату стосунків між громадськістю та владою.

Крім того, члени громадських рад Луганщини презентували власний досвід обговорення соціальних ініціатив Глави держави та участі громадськості у процесі їх реалізації. Також присутнім розповіли про хід та результати загальнообласної акції «Матері проти наркотиків», ініційованої обласною радою жінок та підтриманої головою облдержадміністрації Володимиром Пристюком.

Previous articleКонцепція Харківської обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012 – 2015 роки
Next articleВідбулося перше засідання Робочої групи з питань відкритості органів державної влади та залучення громадськості до формування політики