Home Новини Сергій Ларін: Президент послідовний у своїй позиції щодо реформи місцевого самоврядування

Сергій Ларін: Президент послідовний у своїй позиції щодо реформи місцевого самоврядування

1
0

123Президент України Віктор Янукович займає послідовну позицію щодо реформи місцевого самоврядування. Про це заявив Заступник Глави Адміністрації Президента України Сергій Ларін на брифінгу за результатами засідання Ради регіонів, під час якого розглядалося питання вдосконалення державної політики щодо місцевого самоврядування та створення умов для соціально-економічного розвитку територій.

«У програмі «Україна для людей» 2010 року, з якою переміг Віктор Федорович, було наголошено, щоб органи місцевого самоврядування стали фундаментом народовладдя, помічником у вирішенні повсякденних проблем територіальних громад», – сказав Сергій Ларін.

За словами Заступника Глави АПУ, вагомий внесок у підготовку Концепції реформи самоврядування зробила робоча група, яка працювала за дорученням Глави держави.

«Три тижні тому народився останній варіант Концепції реформування місцевого самоврядування, який зараз знаходиться на розгляді в асоціаціях органів місцевого самоврядування. І сьогодні Президент дав старт сучасній державній політиці розвитку місцевого самоврядування та соціально-економічного поступу територій», – сказав С.Ларін.

«Президент дав конкретні орієнтири модернізації місцевого самоврядування: розширення прав територіальних громад міст, сіл, бюджетна децентралізація, реформа системи публічних послуг», – наголосив Заступник Глави Адміністрації Президента України.

Previous articleМарина Ставнійчук: Розпочавши реформу місцевого самоврядування, влада відповідає на потреби суспільства
Next article28-29 березня у Львові відбуватиметься Форум місцевого самоврядування