Home Рішення Рішення другого засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства

Рішення другого засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства

18
0

1. Інформування членів Координаційної ради про прийняття Указу Президента та затвердження Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та Плану першочергових заходів з реалізації Стратегії, а також про ухвалення Закону України “Про громадські об’єднання” та вжиття підготовчих заходів щодо введення його в дію.          

Доповідає: Радник Президента України – Голова Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства

Марина  Іванівна СТАВНІЙЧУК – до 15 хв.

РІШЕННЯ: взяти до відома

2. Щодо нормативного забезпечення порядку введення в дію Закону України “Про громадські об’єднання”

Доповідають: перший заступник Міністра юстиції України

Інна Іванівна ЄМЕЛЬЯНОВА – 10 хв.

Керівник програм громадської організації  “Український незалежний центр політичних досліджень”

Максим Валерійович ЛАЦИБА – до 10 хв.

РІШЕННЯ: У зв’язку з необхідністю розробки пропозицій щодо приведення у відповідність з прийнятим Законом України “Про громадські об’єднання” нормативно-правової бази, звернутися з проханням до Кабінету Міністрів України до 1 червня 2012 року внести до парламенту законопроект про внесення змін та доповнень до Законів України у зв’язку з прийняттям Закону.

 1. Щодо проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

 Доповідають: експерт Офісу Ради Європи в Україні, член робочої групи при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Анатолій  Федорович  ТКАЧУК – 10 хв.

професор Університету Париж І Сорбона-Пантеон, експерт Програми Ради Європи 

Жерар МАРКУ – до 10 хв.

 РІШЕННЯ: Взяти до відома. Рекомендувати Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ внести до Кабінету міністрів України доопрацьований, з урахуванням зауважень та рекомендацій Ради Європи й кращих практик європейських країн та національних напрацювань в сфері місцевого самоврядування, проект Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

  1. Про робочі групи Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства та їх плани роботи. Презентація сторінки Координаційної ради та сайту громадської частини КР.

Доповідає: Заступник Керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України

Віталій Олександрович  КУЛИК – до 10 хв.

РІШЕННЯ: Схвалити персональний склад Робочих груп, обрати їх керівні органи. Взяти за основу та затвердити орієнтовний план діяльності Робочих груп. Інформацію щодо створення сторінки Координаційної ради та сайту громадської частини КР взяти до відома.

5. Інформація про впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Виступ: Президент творчого об’єднання “ТОРО”

Олексій Сергійович ХМАРА – 5 хв        

РІШЕННЯ: взяти до відома. Створити в Координаційній раді спеціальну робочу групу з координації впровадження Плану реалізації Партнерства “Відкритий Уряд”

 

  1. Про участь України в Конференції Організації Об’єднаних Націй з питань сталого розвитку (“Ріо+20”), 20-22 червня 2012 року, Ріо-де-Жанейро, Бразилія.

Виступ: Директор Міжнародної благодійної організації “Інформаційний Центр “Зелене досьє”

Тамара Михайлівна МАЛЬКОВА – 5  хв

РІШЕННЯ: Взяти до відома. Рекомендувати Уряду провести широке обговорення даної теми за участі членів Координаційної ради.

 

Голова Координаційної ради

з питань розвитку громадянського суспільства                          М.Ставнійчук

Previous articleСуспільство стає вимогливішим, а держава бачить у правах людини загрозу власній ефективності
Next articleМарина Ставнійчук: Для ефективного введення в дію закону «Про громадські об’єднання» потрібні зміни до чинного законодавства України