Home Новини Реформа соціальних послуг – спільна справа влади та громадськості

Реформа соціальних послуг – спільна справа влади та громадськості

4
0

3 червня в Міністерстві соціальної політики України відбулась нарада з питань реалізації «Плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг». Особливу увагу було звернено на залучення представників Громадської ради при Мінсоцполітики та фахівців НУО в підготовці пропозицій щодо реалізації цього Плану заходів.

У нараді взяли участь: Директор Департаменту соціальних послуг Мінсоцполітики Ірина Тарабукіна; Оксана Суліма, начальник управління, заступник директора Департаменту соціальних послуг; Директор Центру перспективних соціальних досліджень Мінсоцполітики та НАН України Леонід Ільчук; Ігор Камінник Голова підкомітету з реформування системи соціальних послуг Комітету з питань формування державної політики у сфері надання соціальних послуг Громадської ради при Міністерстві соціальної політики (ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій»).

Обговорювались проблеми, які виникають при реформуванні системи соціальних послуг та спільні кроки Міністерства і недержавних надавачів соціальних послуг щодо підготовки пакету нормативно-правових актів, передбачені Планом дій. Було вирішено підготувати усі доповнення та зміни до діючих нормативно-правових актів в одному законопроекті та провести дводенний семінар з розробки пакету пропозицій до нього.

Захід стане своєрідним мозковим штурмом для вироблення спільного бачення щодо реформування системи соціальних послуг та формулювання його у вигляді змін та доповнень до чинного законодавства.

У заході візьмуть участь фахівці Міністерства та представники НУО, які надають соціальні послуги. Засідання проходитиме в рамках співпраці Міністерства соціальної політики України та Громадської ради як розширене засідання Підкомітету соціальних послуг. Науковий супровід збору пропозицій та підготовки законопроекту буде здійснювати Центр перспективних соціальних досліджень.