Home Новини Реформа соціальних послуг – спільна справа влади та громадськості

Реформа соціальних послуг – спільна справа влади та громадськості

4
0

3 червня в Міністерстві соціальної політики України відбулась нарада з питань реалізації «Плану заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг». Особливу увагу було звернено на залучення представників Громадської ради при Мінсоцполітики та фахівців НУО в підготовці пропозицій щодо реалізації цього Плану заходів.

У нараді взяли участь: Директор Департаменту соціальних послуг Мінсоцполітики Ірина Тарабукіна; Оксана Суліма, начальник управління, заступник директора Департаменту соціальних послуг; Директор Центру перспективних соціальних досліджень Мінсоцполітики та НАН України Леонід Ільчук; Ігор Камінник Голова підкомітету з реформування системи соціальних послуг Комітету з питань формування державної політики у сфері надання соціальних послуг Громадської ради при Міністерстві соціальної політики (ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій»).

Обговорювались проблеми, які виникають при реформуванні системи соціальних послуг та спільні кроки Міністерства і недержавних надавачів соціальних послуг щодо підготовки пакету нормативно-правових актів, передбачені Планом дій. Було вирішено підготувати усі доповнення та зміни до діючих нормативно-правових актів в одному законопроекті та провести дводенний семінар з розробки пакету пропозицій до нього.

Захід стане своєрідним мозковим штурмом для вироблення спільного бачення щодо реформування системи соціальних послуг та формулювання його у вигляді змін та доповнень до чинного законодавства.

У заході візьмуть участь фахівці Міністерства та представники НУО, які надають соціальні послуги. Засідання проходитиме в рамках співпраці Міністерства соціальної політики України та Громадської ради як розширене засідання Підкомітету соціальних послуг. Науковий супровід збору пропозицій та підготовки законопроекту буде здійснювати Центр перспективних соціальних досліджень.

Previous articleПідбито попередні підсумки реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”
Next articleВзаємодія влади та громадянського суспільства передбачає синергію, яка створює людський капітал у країні – Марина Ставнійчук