Home Новини Прокуратура притягнула чиновників до відповідальності за порушення закону про доступ до інформації

Прокуратура притягнула чиновників до відповідальності за порушення закону про доступ до інформації

22
0

Упродовж 2013 року органи прокуратури Київської області у здійсненні нагляду за виконанням закону «Про доступ до публічної інформації» виявили порушення, за якими було притягнуто до відповідальності 15 посадовців. Про це повідомляє прес-служба установи.

«Органами прокуратури області упродовж 2013 року при здійсненні нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено перевірки додержання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», за результатами яких внесено 33 подання про усунення виявлених порушень», – повідомляє прес-служба.

В результаті їх розгляду до відповідальності притягнуто 15 посадових осіб органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, у тому числі – одну посадову особу органу державного контролю.

Упродовж 2013 року до органів прокуратури Київської області надійшло 306 запитів на інформацію. З них було надано інформацію на 151 запит, надіслано 146 роз’яснень, 4 запити надіслано за належністю іншим розпорядникам, в тому числі 3 запити – підпорядкованим прокурорам.

Протягом року відмовлено у задоволенні 9 запитів.

З цих запитів: 36 стосувались питань нагляду за додержанням і застосуванням законів, 47 – досудового розслідування, 2 – підтримання державного обвинувачення в судах, 9 – представництва інтересів громадян та держави в суді, 42 – організаційно-розпорядчої діяльності, у тому числі 6 про надання статистичної інформації, 30 – кадрових питань та 140 з інших питань.

«Телекритика»

Previous articleРЕЗУЛЬТАТЫ ОЦЕНКИ КСО САЙТОВ ТОП-100 КОМПАНИЙ В УКРАИНЕ
Next articleОцінено рівень роботи органів виконавчої влади з громадськістю у 2013 році