Home Новини При Координаційній раді створено Робочу групу з доопрацювання проекту Стратегії сприяння розвитку...

При Координаційній раді створено Робочу групу з доопрацювання проекту Стратегії сприяння розвитку соціальної відповідальності бізнесу в Україні

1Перехід України до сталого розвитку, її інтеграція до європейського і світового співтовариства вимагають запровадження сучасної практики взаємодії держави, бізнесу і суспільства, яке б дозволило посилити взаємну відповідальність усіх учасників суспільного життя та створити умови для подальшого стабільного розвитку суспільства. Однією із форм взаємодії, що відповідає досягненню поставлених завдань – є концепція соціальної відповідальності бізнесу, яка зазнала значного поширення в світі та Україні.

У  вересні 2013 року при Координаційній раді з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України розпочала свою діяльність робоча група щодо доопрацювання проекту Стратегії сприяння розвитку соціальної відповідальності бізнесу в Україні.

До складу робочої групи увійшли представники експертної спільноти, бізнесу, громадських організацій, асоціацій роботодавців та представники влади. Станом на сьогодні, відбулося три засідання робочої групи та затверджена редакційна група для роботи над документом та пропозиціями від громадськості.

Незважаючи на обмеження у кількісному складі робочої групи, до обговорення проекту Стратегії запрошуються усі заінтересовані сторони. З проектом Стратегії можна ознайомитись та внести пропозиції до тексту в режимі коментування за посиланням:

Просимо зауважити, що згаданий проект Стратегії відкритий до коментування лише до 12-го жовтня 2013 року. Далі редакційна та робоча групи продовжать роботу щодо доопрацювання проекту, враховуючи надіслані пропозиції.

З питаннями або уточненнями щодо організації роботи та можливості надсилати пропозиції, прохання звертатись до секретарів робочої групи – Ростислава Курінько (r.kurinko@gmail.com) та Анни Данилюк (anna.danylyuk@one.un.org).