Home Новини Президент України утворив Конституційну Асамблею

Президент України утворив Конституційну Асамблею

13
0

Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про Конституційну Асамблею». Цим Указом Глава держави утворив Конституційну Асамблею як спеціальний допоміжний орган при Президентові України, головною метою створення та діяльності якого є підготовка законопроекту (законопроектів) про внесення змін до Конституції України.

Президентом України було затверджено Положення про Конституційну Асамблею, а також її персональний склад. За пропозицією Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї Головою Конституційної Асамблеї призначено Леоніда Кравчука – Президента України у 1991-1994 роках. Директора Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України Юрія Шемшученка призначено заступником Голови, а Радника Президента України – Керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації АПУ Марину Ставнійчук – секретарем Конституційної Асамблеї.

Конституційну Асамблею утворено у складі 94 осіб.

До складу Конституційної Асамблеї увійшли представники від депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, політичних партій, Національної академії наук України, національних галузевих академій та академічних наукових установ, інших наукових установ та вищих навчальних закладів, профільних громадських організацій та незалежних експертно-аналітичних центрів, які у встановленому Концепцією формування та організації діяльності Конституційної Асамблеї порядку внесли Президентові України до 16 квітня 2012 року свої пропозиції. 34 особи з числа науковців, громадських та політичних діячів було включено до складу Конституційної Асамблеї за пропозицією Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї.

http://president.gov.ua/news/24187.html
Previous article“Державне фінансування громадських організацій: зарубіжний досвід та рекомендації щодо впровадження в Україні”. Аналітична записка
Next articleУ Вінниці пройшов Міжнародний форум громадських ініціатив