Home Анонси Перше засідання групи громадського моніторингу програм Держмолодьспорту

Перше засідання групи громадського моніторингу програм Держмолодьспорту

1
0

30 березня 2012 року секретаріат Українського молодіжного форуму проводить перше засідання групи громадського моніторингу програм, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2012 році.

Завдання діяльності групи – забезпечення участі молодіжної громадськості в моніторингу та оцінюванні програм, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями на 2012 рік, визнаних переможцями конкурсу. Планується, що група працюватиме протягом всього 2012 року.

На засідання запрошуються лідери та активісти молодіжних та дитячих громадських організацій, члени конкурсної комісії з розгляду програм всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій.

Під час засідання планується обговорити наступні питання:
– Цілі, завдання, статус групи громадського моніторингу програм;
– Новели, передбачені постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка”, щодо проведення конкурсу проектів програм, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями;
– Дискусія учасників засідання.

Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у засіданні, що відбудеться в місті Києві 30 березня 2012 року з 16.00 до 17.30. Адреса проведення: вул. Десятинна 14, каб. 319. Просимо підтвердити Вашу участь на електронну адресу: uyf@ukr.net.

Довідково: Засідання групи громадського моніторингу програм проводиться на виконання рішення Ради Українського молодіжного форуму від 28 лютого 2012 року щодо створення групи громадського моніторингу програм, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2012 році.

Джерело : Український молодіжний форум

Автор : Анатолій Половинець

Previous articleПаспорт громадянського суспільства України. Базова оцінка розвитку громадянського суспільства
Next articleПроект плану дій з впровадження в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»