Home Новини Набрав чинності Закон України “Про благодійну діяльність та благодійні організації”

Набрав чинності Закон України “Про благодійну діяльність та благодійні організації”

543
0

1

3 лютого 2013 року набрав чинності Закон України “Про благодійну діяльність та благодійні організації”, який визначає загальні засади благодійної діяльності в Україні, забезпечує правове регулювання відносин у суспільстві, спрямованих на розвиток благодійної діяльності, утвердження гуманізму і милосердя, забезпечує сприятливі умови для утворення і діяльності благодійних організацій.

Новий закон передбачає спрощення процедури реєстрації благодійних організацій, запровадження нових інструментів благодійної діяльності, які дадуть благодійникам значно ширші можливості для розвитку.

Закон запроваджує кращі європейські практики регулювання благодійної діяльності та має сприяти збільшенню кількості громадян і бізнес-кампаній, що здійснюють благодійні проекти для вирішення суспільно важливих проблем.

Повний текст Закону України “Про благодійну діяльність та благодійні організації” за посиланням –  http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/5073-17

Previous articleУкраїнську асоціацію районних та обласних рад включено до складу Ради європейських муніципалітетів і регіонів
Next articleПрезидент України доручив Уряду вдосконалити законодавче регулювання благодійної діяльності