Home Новини На Луганщині створюється банк даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства

На Луганщині велика кількість активно діючих громадських організацій, кожна з яких має низку ідей та ініціатив. У рамках реалізації регіональної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Луганській області на 2013 – 2015 роки «Діалог заради реформ: прозора влада та активна громада» облдержадміністрацією розпочато створення банку даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства області.

Луганська облдержадміністрація пропонує представникам громадськості долучитися до створення банку, надіславши свої ідеї та ініціативи, що вже реалізовані чи тільки заплановані до виконання.

Метою створення банку даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства Луганської області є популяризація громадської діяльності, підтвердження іміджу Луганщини як регіону, що має дійсно потужній «третій сектор», а також обмін корисним досвідом та напрацюваннями між ІГС.

Ініціативи можуть стосуватися різних галузей та сфер діяльності. Пропозиції до банку даних суспільно значущих ініціатив надсилаються за відповідною формою управлінню комунікацій з громадськістю Луганської облдержадміністрації на електронну адресу partii@loga.gov.ua.

Довідки за тел.: (0642) 58 59 72.

Фото до новини: