Home Новини Микола Азаров доручив активізувати роботу громадських рад

Микола Азаров доручив активізувати роботу громадських рад

9
0

Минулого року органи виконавчої влади провели понад три тисячі консультацій з громадськістю. Про це повідомив Прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 9 січня 2013 року.

«Особисто я багато виніс корисного із десятків зустрічей з молодіжними громадськими організаціями, громадськими організаціями та експертами у галузі агропромислового господарства, з питань захисту прав споживачів, провідними українськими економістами, а також головами громадських рад при центральних та місцевих органах виконавчої влади», – зазначив Микола Азаров. При цьому він додав, що було підтримано ініціативу молодіжних активістів і утворено Молодіжну раду при Кабінеті Міністрів України.

Глава Уряду наголосив на активізації роботи громадських рад, що діють при органах виконавчої влади. Вони створені майже при всіх органах виконавчої влади. При Кабінеті Міністрів створено Раду голів громадських рад при органах виконавчої влади. Вже започатковано традицію зустрічей членівРади голів громадських рад з керівництвом Уряду та з міністрами.

«Прошу Віце-прем’єр-міністрів, керівників органів виконавчої влади змістовно продовжити цю традицію», – сказав Микола Азаров.

Глава Уряду доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш організаційно забезпечити проведення таких зустрічей, скласти відповідний графік.

При цьому Микола Азаров зазначив, що пріоритетом міністрів і керівників інших центральних органів влади має стати налагодження дієвої співпраці з громадськими радами при відповідних міністерствах.

«Це ваш додатковий експертний ресурс та «рупор» громадськості. Врахування думки і порад суспільства – це надійний зворотній зв’язок, який суттєво підвищує ефективність влади та зміцнює довіру до неї», – підкреслив Микола Азаров.

Глава Уряду також звернув увагу, що Кабінетом Міністрів утворено ряд консультативних, дорадчих, інших допоміжних органів, що мають сприяти здійсненню урядових повноважень. Водночас він зазначив, що далеко не всі зазначені органи працюють на належному рівні.

Прем‘єр-міністр доручив Міністру Кабінету Міністрів проаналізувати діяльність цих консультативно-дорадчих органів та подати пропозиції щодо активізації їх роботи.

http://www.kmu.gov.ua

Previous articleУ МОНмолодьспорті обговорюють проект Концепції громадянської освіти та виховання в Україні
Next articleРеалізацію “Відкритого Уряду” у 2013 році організовуватиме Костянтин Грищенко