Home Новини Марина Ставнійчук: Закон про мирні зібрання громадян обов’язково має ґрунтуватися на новій...

Марина Ставнійчук: Закон про мирні зібрання громадян обов’язково має ґрунтуватися на новій філософії

19
0

Закон про мирні зібрання обов’язково має ґрунтуватися на філософії пріоритету права громадян на свободу мирних зібрань. Про це заявила Радник Президента України, Голова Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства Марина Ставнійчук під час засідання Ради. «Сьогодні ми працюємо над тим, щоб цей законопроект називався «Про свободу мирних зібрань» і відповідно така філософія лежала в основі цього законопроекту. Цей законопроект – один із показників розвитку і стану демократії в Україні», – наголосила М.Ставнійчук.

Хоча, за словами Радника Президента, процес підготовки цього законопроекту складний і заполітизований, у багатьох питаннях вдалося досягнути компромісних рішень. «Кілька місяців спільно працювали експерти Координаційної ради, працівники Головного управління державно-правової модернізації Адміністрації Президента України разом із відповідним комітетом Верховної Ради, щоб вийти на відповідний компромісний текст законопроекту», – зазначила вона.

М.Ставнійчук також наголосила, що в законопроекті про мирні зібрання враховано пропозиції Венеціанської Комісії. «Є позитивна оцінка як внутрішніх, так і зовнішніх експертів», – наголосила Голова Координаційної ради.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

http://president.gov.ua/news/24580.html

Previous articleМарина Ставнійчук: Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства має перші позитивні результати роботи
Next articleМарина Ставнійчук: До роботи над покращенням закону «Про волонтерську діяльність» необхідно залучити широке коло експертів