Home Новини Марина Ставнійчук: Розпочавши реформу місцевого самоврядування, влада відповідає на потреби суспільства

Марина Ставнійчук: Розпочавши реформу місцевого самоврядування, влада відповідає на потреби суспільства

0
0

222У суспільстві та в експертному середовищі сьогодні є консенсус щодо необхідності проведення реформи місцевого самоврядування. Про це заявила Радник Президента України – Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації АПУ під час брифінгу за результатами засідання Ради регіонів, на якому розглядалося питання вдосконалення державної політики щодо місцевого самоврядування та створення умов для соціально-економічного розвитку територій.

«Сьогодні влада діяла на виклик, на потребу суспільства. Фактично сьогодні можна говорити, що реформа самоврядування не ініційована в кабінетах – вона реально пішла від самих територіальних громад», – сказала вона.

Реформа місцевого самоврядування є надзвичайно складною інституційною системною реформою, зазначила Марина Ставнійчук. Відповідаючи на запитання, Радник Президента повідомила, що загалом реформування місцевого самоврядування в Україні може зайняти від 5 до 7 років.

«Ми маємо здійснити комплекс заходів, які пов’язані з повним аналізом соціально-економічного стану регіонів, з наданням якісних адміністративних, соціальних, інших послуг населенню. Сподіваюсь, що впродовж 2013 року ми повністю вирішимо питання, яке пов’язане із забезпеченням системи форм місцевої демократії залучення людей до участі у прийнятті рішень», – зазначила М.Ставнійчук.

Previous articleІнформаційна довідка щодо стану реєстрації громадських об'єднань
Next articleСергій Ларін: Президент послідовний у своїй позиції щодо реформи місцевого самоврядування