Home Новини Марина Ставнійчук: Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства має перші позитивні...

Марина Ставнійчук: Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства має перші позитивні результати роботи

Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства вже має перші позитивні результати своєї діяльності. Це насамперед стосується ходу виконання Плану першочергових заходів із реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. На цьому наголосила Радник Президента України, Голова Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства Марина Ставнійчук під час чергового засідання Коордради.

За її словами, йдеться про прийняття Закону «Про громадські об’єднання», супроводження у Верховній Раді законопроекту «Про благодійну діяльність та благодійні організації» тощо. Серйозні кроки також зроблені щодо доопрацювання законопроекту «Про свободу мирних зібрань», зазначила М.Ставнійчук.