Home Новини ЛЮДМИЛА ДАВИДОВА ПРОВЕЛА ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБЛЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО...

ЛЮДМИЛА ДАВИДОВА ПРОВЕЛА ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБЛЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

7
0

Заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова провела засідання робочої групи з розроблення Концепції сприяння розвитку громадянського суспільства у Харківській області. Участь у засіданні взяли заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, голова постійної комісії облради з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту та депутатської діяльності Микола Тітов, голова постійної комісії облради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення Андрій Стронов, науковці, представники громадських організацій регіону.

Члени робочої групи обговорили положення Концепції Харківської обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства, яка буде винесена на пленарне засідання сесії Харківської обласної ради після узагальнення пропозицій.

У разі ухвалення Концепції на пленарному засіданні сесії, Харківщина стане першим в Україні регіоном, де діятиме системний науково обґрунтований підхід до організації взаємодії влади та інститутів громадянського суспільства.

Previous articleПрес-реліз: створення комісії з координації впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» в Україні
Next articleНА ХАРКІВЩИНІ РОЗРОБЛЯТИМУТЬ ПРОГРАМУ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА