Home Анонси 31 травня 2012 – Круглий стіл «Соціальне партнерство як інструмент розвитку регіону»

31 травня 2012 – Круглий стіл «Соціальне партнерство як інструмент розвитку регіону»

41
0

Круглий стіл «Соціальне партнерство як інструмент розвитку регіону»

31 травня 2012 о 10.30 в Кримському науковому центрі (Сімферополь, просп. Вернадського, 2, Ботанічний сад ТНУ) пройде круглий стіл «Соціальне партнерство як інструмент розвитку регіону».

Організатор заходу: кафедра культурології Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського в рамках реалізації міжнародного проекту TEMPUS «Розвиток системи вищої освіти для удосконалення соціального партнерства з метою підвищення конкурентноздатності фахівців в галузі гуманітарних наук».

Організаціями-партнерами виступають: Болонський університет (Італія); Університет Міньо, Університет Коімбра (Португалія); Латвійський коледж культури (Латвія).

До участі в роботі круглого столу запрошені представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АРК, Міністерства праці та соціальної політики АРК, Міністерства економіки АРК, Центру зайнятості, об’єднань роботодавців, ЗМІ.

Реєстрація учасників та акредитація журналістів пройде з 10.00 до 10.30 перед початком роботи круглого столу.

У ході роботи круглого столу передбачається представити і обговорити європейський та український досвід соціального партнерства між університетами та роботодавцями з метою підвищення конкурентноздатності випускників вишів. Окремо винесено питання про розробку і впровадження в освітній процес професійних стандартів як ефективного механізму концентрації зусиль роботодавців та освітніх установ для досягнення спільної мети – підготовки висококваліфікованих кадрів як необхідної умови динамічного розвитку регіону.

Корисні посилання:
сайт програми ТЕМПУС
національний ТЕМПУС-офіс в Україні
сайт проекту

Джерело : Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського

Previous articleСтворення адекватної інституційної моделі відносин влади та громадськості здатне зламати деструктивні підходи до діалогу між владою та громадянським суспільством – Марина Ставнійчук
Next article30 травня 2012 – Круглий стіл «Громадянська освіта в Україні: державна стратегія і практика реалізації»