Home Новини Круглий стіл «Громадянська освіта в Україні: досвід практиків та державна стратегія»

Круглий стіл «Громадянська освіта в Україні: досвід практиків та державна стратегія»

5
0

5 березня 2013 року, в Головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) з 11.00 до 13.00, ауд. 204 відбудеться круглий стіл «Громадянська освіта в Україні: досвід практиків та державна стратегія».

Круглий стіл ініційовано як спільний захід громадською організацією Фонд «Європа ХХІ» та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України у партнерстві з КНУ імені Тараса Шевченка з метою обговорення результатів дослідження стану громадянської освіти в Україні як цілісної системи (ВНЗ – школа – позашкільна освіта, формальна і неформальна освіта у рамках прокту «Громадянська освіта в Україні: рівень ефективності взаємодії вищої, середньої школи та неформальної освіти» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження») та експертна оцінка положень проекту Концепції громадянської освіти та виховання в Україні (за результатами громадського обговорення).

Серед питань, які виносяться на обговорення:
· проект Концепції громадянської освіти та виховання в Україні як стратегія трансформації змісту освіти;
· досвід та практика впровадження курсів з освіти для демократичного громадянства в Україні;
· теоретико-методологічне обґрунтування проблематики громадянської освіти в Україні на нинішньому етапі;
· питання підготовка викладачів та вчителів дисциплін гуманітарного та суспільного циклу в контексті впровадження громадянської освіти.

З доповіддями виступлять: Олександр Удод, директор Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, доктор історичних наук, член-кореспондент, професор; Галина Усатенко, президент Фонду «Європа ХХІ»

В обговоренні візьмуть участь:
Валерій Іванов, БФ «Академія української преси», завідувач кафедри реклами та зв’язків із громадськістю Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Світлана Конончук, викладач кафедри філософії Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова; Володимир Купрій, член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, виконавчий директор ТЦК; Оксана Салата, доцент кафедри всесвітньої історії та методики навчання Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук; Ірина Скіпор, заступник директора з інструктивно-методичної роботи Центру технічної творчості молоді Дарницького району м. Києва; Інна Совсун, Центр досліджень суспільства; Сергій Сошинський, секретар робочої групи з питань інформаційної політики та громадянської освіти Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, Президент Міжнародного Благодійного Фонду «Здоров’я Українського Народу»; Лариса Пасечнікова, зав. кафедри природничо-наукових дисциплін Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Єлизавета Щепетильникова, президент Української асоціації студентського самоврядування.

Додаткова інформація:
Галина Усатенко
galyna.usatenko@gmail.com
+38067 4466053

Реєстрація для участі обов’язкова! Для реєстрації напишіть Ваше ім’я, прізвище, організацію, яку представляєте та контактні дані на електронну адресу координатора проекту – radoslava.che@gmail.comЧекмишева Радослава +38050908 24 06; +38093 0708878.

Програма додається.

Джерело : Фонд “Європа ХХІ”

Автор : Чекмишева Радослава, координатор проектів Фонду “Європа ХХІ”

Додатки : Програма ( програма_кр ст 05022013.doc, 136 Kb )

Previous articleЧлени Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади зустрілися з Міністром закордонних справ та керівництвом МВС і Мін’юсту
Next articleМ.Ставнійчук: На сьогодні є всі можливості якісно підготувати до другого читання законопроект про місцевий референдум