Home Новини Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства првітала форум Союзу азербайджанської молоді...

Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства првітала форум Союзу азербайджанської молоді України

21
0

120 – 21 травня в Одесі відбувся форум Союзу азербайджанської молоді України (САМУ). САМУ об’єднує молодь азербайджанської діаспори, а також студентів з Азербайджану, які навчаються в Україні.

Радник Президента України, голова Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України Марина Ставнійчук надіслала лист-привітанням на адресу учасників Форуму.

В листі зокрема висловлюється подяка від імені Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України Спілці азербайджанської молоді в Україні за вагомий внесок у розвиток громадянського суспільства в нашій державі.

«Ваша організація за період своєї діяльності змогла створити ефективну платформу для об’єднання значної частини представників азербайджанської молоді з активною громадською позицією, що проживають в Україні, здійснити значний внесок у поглиблення і розвиток історичних відносин дружби і братерства між Україною та Азербайджаном.

Сподіваюся, що й надалі Ваша активна громадянська позиція щодо розвитку українсько-азербайджанських відносин в культурній, гуманітарній та суспільно-політичній сферах буде знаходити все більш широку підтримку», – зазначила Марина Ставнійчук.

Previous articleРішення п’ятого засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства
Next articleЗакон «Про свободу мирних зібрань» стане цеглиною у фундаменті суспільного договору в Україні – експерт