Home Анонси 24 травня 2012 – Конференція ПРООН “Перспективи демократії участі в Україні”

24 травня 2012 – Конференція ПРООН “Перспективи демократії участі в Україні”

24 травня 2012 року у Києві відбудеться Конференція ПРООН “Перспективи демократії участі в Україні”.

Мета конференції: Сприяти розумінню концепції демократії участі серед ключових заінтересованих сторін в Україні і розглянути виклики та можливості для покращення співпраці та діалогу між владою і громадянським суспільством, обмінятися знаннями про практику застосування демократії участі в Україні і відповідний міжнародний досвід.

ЦІЛІ:
– Стимулювати дискусію з питань демократії участі в Україні, поширити ідею і обговорити механізми участі громадян у формуванні політики і прийнятті рішень;
– Представити позицію влади і громадянського суспільства стосовно розвитку демократії участі в Україні;
– Представити досвід організацій громадянського суспільства (ОГС) і успішні практики, які сприяють демократії участі, включаючи проекти підтримані ПРООН та інші місцеві та міжнародні приклади.

КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ
– Як демократія участі може покращити якість врядування і формування політик?
– Якими є головні передумови створення сприятливого середовища для демократії участі?
– Якими є основні інструменти демократії участі?
– Які є ефективні форми діалогу між урядом і громадянським суспільством?
– Як демократія участі працює у країнах Східної Європи та СНД? Які можливості і потенційні проблеми вона представляє?
– Чи сприяє уряд України розвиткові демократії участі? Яким чином?
– Як громадянське суспільство застосовує інструменти демократії участі, і як зробити його внесок у процес формування і реалізації політики більш ефективним?

УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ: Представники організацій громадянського суспільства України та регіону, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органів влади, донорських організацій.

ПАРТНЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ: Європейський центр некомерційного права, “Творчий центр ТЦК”, ІСАР Єднання, Український незалежний центр політичних досліджень.

Проект програми конференції можна отримати, натиснувши “Завантажити файл”.

Місце проведення: Готель «Президент», вул. Госпітальна 12, м. Київ.

Реєстрація учасників конференції тут.

Через обмежену кількість місць заявки на участь у конференції, подані після 7 травня 2012 року, розглядатись не будуть.

Джерело : Проект ПРООН “Розвиток громадянського суспільства”