Home Робочі групи З питань нормативно-правового забезпечення діяльності ІГС Громадськість долучиться до реформування законодавства

Громадськість долучиться до реформування законодавства

4
0

Про це домовилися члени  Робочої групи з питань нормативно-правового забезпечення ІГС Координаційної Ради з питань розвитку громадянського суспільства під час першого засідання групи 13 червня 2012 року.

Члени Робочої групи від громадськості долучаться до підготовки проектів актів на виконання завдань Плану першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого Указом Президента № 212 від 24 березня 2012 року.Зокрема, в липні будуть винесені на громадське обговорення проекти актів Уряду та Міністерства юстиції, які затверджують форми документів, необхідних для реєстрації громадських організацій, порядок ведення реєстру громадських об’єднань, реєстрації символіки громадських об’єднань.

Було також вирішено підготувати розпорядження Уряду про порядок виконання та моніторингу органами виконавчої влади завдань Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Для того, щоб створити умови для повної імплементації Закону України «Про громадські об’єднання», було створено робочу групу за участю юристів Мінюсту та громадськості по підготовці законопроекту про приведення законодавства у відповідність до ново ухваленого Закону України «Про громадські об’єднання».

«На практиці може бути різне тлумачення Закону України «Про громадські об’єднання» як з боку органів влади, так і з боку громадських об’єднань. У зв’язки з цим потрібно внести зміни до більше ніж 200 законів, адже законослухняність буває надмірною», – зазначив член робочої групи, експерт Мережі розвитку європейського права Олександр Вінніков.

Додаткову інформацію про склад Робочої групи та План виконання першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні дивіться у прикріплених файлах:

–       Склад Робочої групи з питань нормативно-правового забезпечення ІГС

–       План виконання першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні

Previous articleПроблеми доброчинності в Україні очима держслужбовців та благодійників
Next articleСклад Робочої групи з питань нормативно-правового забезпечення діяльності ІГС