Home Новини Донецьке КВУ збирає рекомендації громади до законопроекту «Про всеукраїнські та місцеві референдуми»

Донецьке КВУ збирає рекомендації громади до законопроекту «Про всеукраїнські та місцеві референдуми»

4
0

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» разом з “Фондом місцевої демократії” м.Харків в рамках роботи коаліції “Мережа підтримки реформ” напрацьовує рекомендації до законопроекту «Про всеукраїнські та місцеві референдуми».

Закон, що діє з 1991 року, застарів і робить проведення референдумів та громадських слухань фактично неможливим без згоди місцевої влади. Це абсолютно не відповідає демократичним стандартам.

У Донецьку та Харкові вже відбулися експертні опитування щодо рекомендацій до цього законопроекту. В липні також планується круглий стіл із представниками громадських організацій, політичних партій, місцевих ЗМІ та усіх небайдужих та зацікавлених громадян. Усі напрацьовані матеріали впродовж зустрічі будуть оброблені аналітиками КВУ та передані уповноваженим особам, які займаються доопрацюванням законопроекту.

Діяльність проводиться в рамках проекту «Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні», що здійснюється коаліцією громадських організацій «Мережа підтримки реформ» за підтримки Фонду Східна Європа.

Previous articleПропозиції щодо внесення змін до Постанови КМУ від 12.10.2011 № 1049
Next articleРобоча група Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства рекомендує поширити конкурс на організації людей з особливими потребами