Home Робочі групи З питань благодійництва та волонтерства Члени робочої групи з питань благодійництва та волонтерства домовилися розробити ефективну модель...

Члени робочої групи з питань благодійництва та волонтерства домовилися розробити ефективну модель волонтерської політики в Україні

27
0

Розробити ефективну модель волонтерської політики в Україні домовилися члени робочої групи з питань благодійництва та волонтерства Координаційної Ради з питань розвитку громадянського суспільства під час першого засідання групи 15 червня 2012 року.

Члени Робочої групи від громадськості долучаться до підготовки необхідних документів на виконання завдань Плану першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого Указом Президента № 212 від 24 березня 2012 року.

Зокрема, робоча групи визначила своїм завданням підготувати рекомендації щодо вдосконалення положень Закону України «Про волонтерську діяльність». Також були наголошено на необхідності підготовки аналітичної доповіді про стан виконання зазначеного Закону.

Для покращення норм Закону України «Про волонтерську діяльність» необхідно залучити широке коло інститутів як громадянського суспільства, так і державних органів влади.

Як зазначила голова робочої групи, заступник голови ВГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» Тетяна Лях: «Функція робочої групи полягає у забезпеченні умов для ведення дискусії  із широким колом учасників даного процесу. Тому до роботи мають бути залучені як представники інститутів громадянського суспільства, так і представники від органів влади, на яких безпосередньо покладена відповідальність за виконання положень Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

Також, відповідно до поставлених завдань, робоча групи, спільно з Міністерством соціальної політики, долучиться до розробки Проекту державної цільової програми розвитку волонтерської діяльності.

Пріоритетом програми має бути сприяння проведенню заходів національного значення, спрямованих на популяризацію волонтерського руху, визнання праці та суспільних досягнень волонтерів, проведення щорічного конкурсу «Волонтер року».

Відбулося також розширення складу робочої групи з питань благодійництва та волонтерства, куди було включено шість нових членів, представників ІГС. Також затверджено План діяльності робочої групи

___________________

Додаткову інформацію про склад Робочої групи та План виконання першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні дивіться у прикріплених файлах:

  1. Склад Робочої групи з питань благодійництва та волонтерства.
  2. План виконання першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні робочої групи з питань благодійництва та волонтерства.

 

Previous articleПлан виконання першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні
Next articleСклад робочої групи з питань благодійництва та волонтерства