Home Новини Business2Students by Watsons: новий формат фінансової грамотності

Business2Students by Watsons: новий формат фінансової грамотності

27 лютого відбулася презентація проекту Business2Students – 2019. Весна. B2S традиційно проходить в Київському національному торговельно-економічному університеті, провідному вузі країни. Відвідати майстер-класи від практиків бізнесу, крім студентів КНТЕУ, можуть всі бажаючі за попередньою реєстрацією.

Концепція нового сезону – інший тематичний фокус, який був визначений на підставі результатів онлайн опитування, проведеного серед слухачів Business 2 Students минулих сезонів.

«Цієї весни хочемо розповісти студентам про фінанси та економіку. Відповідаючи на запит активної студентської аудиторії, запросили спікерів із цікавими темами та реальними кейсами. Впевнена, що слухачам (не тільки студентам), буде цікаво, – зазначає Наталя Дмитренко, ініціатор проекту Business 2 Students. – Традиційно високий інтерес студентів КНТЕУ до спікерів, що розкриває практичні аспекти маркетингу та комунікацій, пояснюється не тільки сильною маркетинговою школою університету, а й затребуваністю цих напрямків в бізнесі. Багато студентів і випускники працюють в компаніях, де такі знання важливі. І в майбутньому ми повернемося до цих предметів».

Кожен майстер-клас сезону «B2S Весна – 2019: Фінанси і економіка» розроблений спеціально для проекту – на кожну зустріч лектори готують практичні кейси, живі приклади і реальні бізнес-ситуації.

Весняний сезон стартував 26 лютого «Фінансовим лікбезом» від Олени Мисько, керуючого партнера Quadrate 28 Corp

Ректор КНТЕУ Анатолій Мазаракі відзначає цінність такого співробітництва для всіх учасників проекту: «Настав час формування багатоканальних консорціумів на стику освіти, науки та підприємництва з метою ефективної взаємодії. Приклад такої колаборації – проект Business2Students, в якому представникам бізнесу вдалося скоротити дистанцію між підготовкою високоякісного фахівця і його працевлаштуванням. Наше партнерство триває вже 4 роки і весь цей час інтерес студентів до проекту надзвичайно високий! Більше 50 з них пройшли стажування, працевлаштувалися в компаніях-партнерах. Наш успішний приклад взаємодії треба тиражувати!». У випадку якщо потрібно рефінансування, можливо звернутися до Penfed student loans.

Перший проректор КНТЕУ, професор, доктор технічних наук Наталя Притульськапідкреслює значення і можливості партнерської синергії «бізнес – освіта»: «Ось уже кілька років кожен семестр починається новий сезон проекту Business2Students. Це говорить про системну співпрацю бізнесу й університету в підготовці конкурентоспроможних фахівців – випускників КНТЕУ. У сучасних умовах неможливо забезпечити якість освіти без реальних ефективних зв’язків з практиками, такими як партнери проекту. Наші студенти мають унікальну можливість спілкування з тими, хто реалізує конкретні справи для розвитку економіки, хто вірить в визначальну роль молоді у формуванні європейського майбутнього країни і створює для цього необхідні умови».

Другий рік проект проходить за підтримки компанії Watsons Україна – найбільшого роботодавця в сфері рітейлу, який системно працює з молодими фахівцями. «Для Watsons це, в першу чергу, соціальний проект, – вважає Катерина Веремєєва, начальник відділу корпоративних комунікацій і зв’язків з громадськістю Watsons Україна. – Ми хочемо наблизити активних, перспективних студентів (а саме такі відвідують майстер-класи Business2Students) до реалій бізнесу. Розуміння бізнес-процесів і особливостей ділового середовища прискорює адаптацію до професійного життя. Наша відповідальність великого роботодавця і ритейлера – надати їм можливості для живого спілкування з кращими експертами ринку. А слухачі дають нам зрозуміти наших майбутніх співробітників і клієнтів».

Довідка. Business2Students – соціальний освітній проект, ідея якого в тому, щоб давати більше активним студентам, які прагнуть до розвитку своїх навичок і компетенцій, а також швидкого кар’єрного росту. Місія B2S – давати практичні знання від реальних представників бізнесу, можливості для прямого спілкування з першими особами компаній, доступ до інформації про вакансії та стажування.

Проект стартував в 2016 році. Проходив за підтримки компанії Arricano в двох ВНЗ: КНУТД в 2016 році і в КНТЕУ в 2017. З 2018 року B2S – самостійна ініціатива, що об’єднує вищі навчальні заклади та бізнес. За час роботи проекту лекції та майстер-класи від практиків з бізнесу відвідали понад 2000 студентів, 75 студентів взяли участь в конкурсі на розробку ідей для бізнесу, 3 отримали грошові винагороди. Більше 50 студентів пройшли стажування і отримали робочі місця в результаті звернень в компанії, представники яких виступали в рамках B2S. Серед учасників проекту були такі компанії як Arricano, Watsons, MTI, Економіка+, Brocard, Multiplex, Zlato.ua і багато інших. Компанія Watsons Україна – партнер проекту в 2018 і 2019 роки.

Watsons Україна – мережа роздрібної торгівлі товарами для краси, здоров’я і вдома в Україні. До її складу входять понад 440 магазинів і 17 аптек у більш ніж 100 містах, більше 4000 співробітників обслуговують майже 3 млн покупців щомісяця.

Компанія входить до складу A.S. Watson Group, найбільшої в світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси і здоров’я. Зараз мережа нараховує більше 14 400 магазинів і понад 1400 аптек на 24 ринках Азії і Європи.

WordPress › Помилка

На сайті виникла критична помилка.

Дізнайтеся більше про усунення неполадок WordPress.