Home Про нас

Про нас

Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства — допоміжний орган при Президентові України.

Мета створення — забезпечення діяльності Президента України щодо реалізації державної політики та впровадження системних заходів, спрямованих на:

• формування сприятливого середовища для дальшого становлення в Україні громадянського суспільства,
  • підвищення ролі його інститутів у здійсненні державної політики,
  • досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина.

Склад

Утворена у складі голови Координаційної ради Марини Ставнійчук та інших членів, які беруть участь в її роботі на громадських засадах.

Персональний склад Координаційної ради затверджується Президентом України. У разі потреби голова Координаційної ради вносить Президентові України пропозиції про зміни до персонального складу Координаційної ради.