Home Новини Інформаційний бюлетень “Регіональні програми сприяння розвитку громадянського суспільства: кращі практики”.

3
0

1Пропонується вашій увазі інформаційний бюлетень “Регіональні програми сприяння розвитку громадянського суспільства: кращі практики” №1-2 за вересень 2013 року, підготовлений Українським незалежним центром політичних досліджень, в якому зібрані найкращі практики виконання програм сприяння розвитку громадянського суспільства в регіонах України.

Зі сторінок бюлетеню Ви дізнаєтесь, як місцеві державні адміністрації використовують ресурси програми, нові інструменти консультацій з громадськістю, проводять навчань для представників інститутів громадянського суспільства, ознайомитеся з найбільш успішними практиками виконання програм сприяння розвитку громадянського суспільства та їх запровадження на місцевому рівні.

Ознайомитися з бюлетенем ви можете за посиланням: